loading...

Dit zijn onze loopbaancoaches

Onze loopbaancoaches

Om werknemers te ondersteunen bij het ontdekken en ontwikkelen van hun talenten, zodat ze hun werk met plezier, professioneel en vitaal kunnen blijven uitvoeren, biedt OOC de mogelijkheid om gesprekken te voeren met een loopbaancoach.

Terug naar Over OOC

Neem nu contact met ons op en vraag geheel vrijblijvend een oriënterend gesprek aan met een van onze loopbaancoaches. 

Ik wil graag loopbaanadvies

 
  Anja Dujardin
  Loopbaancoach OOC
  06-13625214
  anja.dujardin@fnv.nl
  www.oocinfo.nl

 

 

 

                   
                  Bart Janssen

                   Loopbaancoach OOC
                   06-52522114
                   bart.janssen@unieservices.nl
                   www.oocinfo.nl

 

Ida Langendijk
Loopbaancoach OOC
06-12451409
ida.langendijk@fnv.nl
www.oocinfo.nl

 

 

 

 
Lydia Spronk
Loopbaancoach OOC
06-12449146
lydia.spronk@fnv.nl
www.oocinfo.nl

 

 

 

 

Michel Barendse
Loopbaancoach OOC
06-12813158
michel.barendse@fnv.nl
www.oocinfo.nl

 

 

 

                                                          Temmina Bouwknecht
                                                          Loopbaancoach OOC
                                                          06-22199764
                                                          t.bouwknecht@cnvvakmensen.nl
                                                          www.oocinfo.nl

                                                           Yvonne Struikenkamp
                                                           Loopbaancoach OOC
                                                           06-51723074
                                                           y.struikenkamp@cnvvakmensen.nl
                                                           www.oocinfo.nl  

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Inschrijven